Strony www Koszalin

Nowoczesna strona internetowa na zlecenie CK Koszalin
Nowoczesna strona internetowa na zlecenie CK Koszalin
Firma Graffik Studio swoją siedzibę ma w Słupsku, jednak znaczną część naszych klientów stanowią firmy z Koszalina i województwa zachodniopomorskiego. Wśród naszych realizacji są nowoczesne strony internetowe dla Centrum Kultury z Koszalina, Białogardu i Polanowa, koszalińskiego oddziału Caritasu, firm kamieniarskich, ośrodków wczasowych, a także Towarzystwa Przyjaciół Dzieci z Koszalina i Szczecina. Tak zróżnicowane portfolio pozwala ocenić jakość tworzonych stron www, może też stanowić inspirację dla projektu własnej strony. Decydując się na współpracę każdy klient ma pewność, że otrzyma produkt najwyższej jakości – profesjonalną stronę internetową przyjazną użytkownikom i wyszukiwarkom.

Projektując strony www stawiamy na prostotę. Prosta budowa, prosta nawigacja, proste zarządzanie. Dziś pod natłokiem informacji ważne jest, by łatwo i szybko dotrzeć do najważniejszych treści – czy to oferty firmy, czy kontaktu z nią. Z kolei administrator strony musi w możliwie prosty sposób edytować jej teksty, zmieniać zdjęcia czy dodawać aktualności. Z pomocą przychodzi tu CMS – system zarządzania treścią, dzięki któremu wszystkie te czynności można wykonać samodzielnie. Do tworzenia stron internetowych wykorzystujemy system mniej popularny od Wordpressa, ale za to bezpieczniejszy i łatwiejszy w obsłudze. Jest on doskonałym wyborem dla firm, które nie potrzebują zaawansowanych modułów do zarządzania stroną, takich jak sklepy internetowe czy rozbudowane katalogi produktów.

Nowoczesne strony internetowe – dostępne opcje i koszty

Responsywna strona www TPD Koszalin
Responsywna strona www TPD Koszalin
W najpopularniejszej opcji strona www składa się z około 5 zakładek, takich jak strona główna, informacje o firmie, oferta, galeria i kontakt. Taki podział jest czytelny dla użytkowników i pozwala na szerokie przedstawienie oferty firmy. W kontakcie oprócz standarowych danych, takich jak adres, telefon i e-mail, dodać można mapę z lokalizacją biura i formularz umożliwiający bezpośredni kontakt ze strony internetowej.

Jaki jest koszt budowy strony internetowej?

Na koszt budowy strony www składają się jej projekt i wykonanie oraz dwie usługi rozliczane w cyklu rocznym – hosting i domena. Pierwsza z nich to opłata utrzymaniowa za serwer, na którym znajdują się pliki źródłowe strony oraz poczta klienta. Domena to adres strony www, wpisywany i wyświetlany w pasku przeglądarki. W ramach promocji zamawiając stronę internetową, usługę hostingu i rejestrację domeny klient otrzymuje gratis przez pierwszy rok. Więcej informacji znajduje się w zakładce strony internetowe. Zapraszamy do kontaktu.
Zadzwoń: 720 00 10 20