Tworzenie stron www Słupsk

Jak tworzymy strony www?

Salon urody w Słupsku z nową stroną www
Salon urody w Słupsku z nową stroną www
Pracę zaczynamy od zera – projekt strony internetowej zawsze przygotowujemy specjalnie dla danego Klienta. Nie korzystamy z gotowych szablonów, dzięki czemu masz pewność, że Twoja strona www będzie wyjątkowa i skrojona do Twoich potrzeb. Przy projektowaniu strony www korzystamy zarówno z materiałów otrzymanych od Ciebie (takich jak logo, treści, zdjęcia), a także z banków zdjęć oferujących profesjonalne fotografie, które wykorzystać można do oprawy graficznej. Gotowy projekt przesyłamy do Twojej oceny i akceptacji, po której przystępujemy do realizacji strony www. Po opracowaniu jej silnika, wprowadzamy wszelkie treści (informacje o firmie, ofertę, dane kontaktowe), tworzymy galerie zdjęć, formularze kontaktowe czy mapy z lokalizacją firmy. Po ostatecznym zatwierdzeniu, uruchamiamy stronę internetową pod wybraną domeną.

Współpraca nie kończy się po uruchomieniu strony internetowej

Strona www fotografa ze Słupska
Strona www fotografa ze Słupska
Utrzymanie strony www wiąże się z koniecznością corocznego odnawiania usługi hostingu i domeny internetowej. W ramach hostingu Twoja strona utrzymywana jest na serwerze, który udostępnia ją w Internecie przez 24h na dobę. Dodatkowo sprawujemy opiekę na stroną www, dokonując jej aktualizacji. Jeśli przy budowie strony internetowej zdecydujesz się na system zarządzania treścią, będziesz mógł samodzielnie edytować jej teksty poprzez wygodny panel administracyjny. Decydując się na współpracę z nami, zarówno hosting, jak i domenę otrzymasz gratis na pierwszy rok.

Dlaczego Graffik Studio?

Nasza firma to:
  • zespół z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży
  • ponad 1800 zrealizowanych projektów stron www, ulotek, logotypów i sesji zdjęciowych
  • indywidualne podejście do każdego Klienta
  • pełne zaangażowanie w projekt
  • krótkie terminy realizacji
  • stały kontakt z Klientem na każdym etapie pracy
  • atrakcyjne ceny i rabaty przy stałej współpracy
  • kompleksowe usługi tworzenia wizerunku firmy – od projektu logo, poprzez materiały drukowane, aż po gotową stronę www
Najlepszą rekomendacją dla nas są setki zadowolonych klientów, którzy polecają nasze usługi swoim znajomym i zlecają nam kolejne projekty. Jest to potwierdzeniem wysokiej jakości tworzonych stron www. Z chęcią powitamy Cię w gronie naszych klientów.
Zadzwoń: 720 00 10 20