Zdjęcia produktów Słupsk

Zdjęcie produktowe plecaka z korka
Zdjęcie produktowe plecaka z korka
Nasza oferta nie skupia się wyłącznie na projektowaniu stron www. Od wielu lat realizujemy zlecenia na profesjonalne zdjęcia produktów. Słupsk to miejsce, w którym znajduje się nasze studio fotograficzne, lecz współpracujemy z klientami z całej Polski. Indywidualne podejście do każego klienta oraz wysoka jakość usług pozwala nam stale powiększać bazę kontrahentów. Cieszą nas pozytywne opinie firm, dla których wykonaliśmy zdjęcia produktów, ponieważ jest to najlepsze wynagrodzenie za naszą pracę.

Zdjęcia produktów makro i wielkich

Zdjęcie torta urodzinowego na zlecenie piekarni ze Słupska
Zdjęcie torta urodzinowego na zlecenie piekarni ze Słupska
Dysponujemy sprzętem umożliwiającym wykonanie zdjęć produktów w skali makro oraz naprawdę dużych, takich jak kilkumetrowe baseny drewniane czy domki letniskowe. Przez wiele lat doskonaliliśmy nasze umiejętności i technikę obróbki, aby efekt końcowy spełniał wszelkie oczekiwania Klienta. Poświęcamy długie godziny na obróbkę wykonanych zdjęć produktów, doprowadzając do wiernego odwzorowania przedmiotu na ekranie monitora. Nasze zdjęcia są pełne detali ukazanych w najlepszym świetle i z idealnej perspektywy. Naturalna kolorystyka pozwala klientom właściwie ocenić przedmiot przed jego zakupem, co ma ogromne znaczenie w przypadku zdjęć produktów takich jak odzież, wózki dziecięce czy farby do ścian.

Fotografia to nasza pasja

Zdjęcie pudełka na zabawki
Zdjęcie pudełka na zabawki
Usługi fotografii produktowej wprowadziliśmy nie tylko z potrzeby. Był to element rozwoju naszej pasji. Zdjęcia różnego rodzaju wykonujemy od kilkunastu lat, natomiast zdjęcia produktów stały się częścią naszej oferty w momencie, gdy tworzyliśmy stronę www jednego z producentów i konieczność sfotografowania jego wyrobów była częścią umowy. Sesja przebiegła bardzo sprawnie, postanowiliśmy więc wydzielić zdjęcia produktów jako osobną usługę w naszej ofercie. Dziś mamy coraz więcej zleceń, jeśli więc chcesz dołączyć do naszych klientów, napisz lub zadzwoń. Lokalnym firmom proponujemy bezpłatny odbiór i dowóz produktów pod wskazany adres. Posiadamy własny transport, co pozwala Klientowi oszczędzić czas na dostarczaniu produktów do zdjęć. Realizacja zlecenia trwa kilka dni – po akceptacji wykonanych zdjęć produktów, odwozimy je z powrotem do Klienta.
Zadzwoń: 720 00 10 20