Zdjęcia reklamowe produktów Słupsk

Zdjęcie produktowe nakłuwaczy dla diabetyków
Zdjęcie produktowe nakłuwaczy dla diabetyków
Firma Graffik Studio rozpoczęła swoją działalność od tworzenia stron internetowych. W odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów rozszerzyliśmy ofertę o profesjonalne zdjęcia reklamowe produktów, które wykonujemy dla firm ze Słupska i okolic. W studio fotograficznym jesteśmy w stanie wiernie odwzorować każdy produkt, niezależnie od jego rozmiaru (np. małe igły dla diabetyków, śrubki, klamki okienne oraz duże palety plastikowe, urządzenia fitness, baseny drewniane) i faktury (drewno, metal, szkło, plastik itp.). W ciągu kilku lat naszej działalności wykonaliśmy tysiące zdjęć produktów dla producentów opakowań plastikowych, okien, galanterii z naturalnego korka, basenów ogrodowych, systemów kominowych, a także piekarni i sklepów internetowych.

Zdjęcia produktowe najwyższej jakości

Zdjęcie bransoletki skórzanej w opakowaniu
Zdjęcie bransoletki skórzanej w opakowaniu
Do każdego zlecenia podchodzimy z największym zaangażowaniem, zaczynając pracę od dobrania idealnego kąta fotografowanego produktu, odpowiedniego oświetlenia i tła. Po zrobieniu zdjęcia produktu przechodzimy do etapu cyfrowej obróbki, szlifując jego wygląd na ekranie komputera. Na bieżąco porównujemy efekt widoczny na monitorze z rzeczywistym przedmiotem, aby zdjęcie produktu było jak najbardziej zbliżone do jego rzeczywistego odpowiednika. Dzięki temu klienci oglądający przedmiot na stronach internetowych producenta mają pewność, że zdjęcia reklamowe nie są przekłamane, a zakupiony przedmiot będzie taki, jaki oglądali w swojej przeglądarce.

Nasze studio fotograficzne znajduje się w Słupsku

Zdjęcie reklamowe dania ekspresowego
Zdjęcie reklamowe dania ekspresowego
Jeżeli prowadzisz działalność na terenie Słupska lub w jego pobliżu, na odbiór produktów do zdjęć umówimy się osobiście. Odbierzemy od Ciebie wszystkie przedmioty, które po sfotografowaniu odwieziemy pod wskazany adres. Możemy też umówić się na niezobowiązującą sesję próbną – wykonamy nieodpłatnie kilka zdjęć reklamowych produktów, abyć mógł ocenić efekt współpracy. Jeśli będzie on zadowalający, liczymy na to, że dołączysz do grona naszych kontrahentów. Wykonujemy też sesje zdjęciowe produktów dla klientów z całego kraju. W takim przypadku kontaktujemy się zdalnie (mailowo lub telefonicznie), a produkty odbieramy i wysyłamy kurierem.

Zdjęcia reklamowe w kilka dni

Zdjęcie reklamowe stojaków do drewna
Zdjęcie reklamowe stojaków do drewna
Wyróżnia nas nie tylko wysoka jakość usług, ale też krótkie terminy realizacji. Nieduże zlecenia jesteśmy w stanie zrealizować w kilka dni, dzięki czemu nie będziesz długo czekał na zdjęcia produktów. Przy sesjach wymagających sfotografowania kilkudziesięciu przedmiotów, czas realizacji może się wydłużyć do tygodnia lub dwóch. Nasza oferta to zdjęcia reklamowe produktów, strony internetowe oraz projekty do druku. Możemy nawiązać współpracę, dzięki której kompleksowo zrealizujemy wszystkie Twoje potrzeby. Zapraszamy do kontaktu.
Zadzwoń: 720 00 10 20